Naše služby

Předmětem našeho podnikání jsou zejména tři oblasti:


Moderní technologie

technology

Moderní technologie nás obklopůjí každý den. Naším úkolem je integrovat nové technologie do běžného života - jak osobního, tak pracovního ve formě průmyslového řešení.

Zabýváme se novinkami v osvětlení, projekci, videomappingem nebo specifickými požadavky na světlo, světelnými efekty či ohňostroji.

Nedílnou součástí je také ozvučení - od návrhu přes realizaci, od malých akcí po zvukové zajištění velkých nebo konferenčních akcí.

Novinkou je také využívání moderních 3D technologií, holografické či stereoskopické projekce.

Zabýváme se také návrhem a realizací kamerových, docházkových nebo zabezpečovacích systémů. Spolupráce při vývoji a distribuci bezpečnostních produktů.

Moderní služby

servis

Pro bezproblémový chod moderní firmy je potřeba zajistit kvalitní servis.

Fungujeme v oblastech personální firemní dopravy a logistických služeb. V návaznosti na dopravní servis působíme na poli inovace dopravních bezpečnostních technologií.

Velkou kreativitu nabízíme v oblasti tvorby firemních webů a corporate identity, tvoříme poutavé grafické návrhy a propagační materiály. Samozřejmostí je SEO optimalizace a internetová reklama.

Pro zajištění klidného a bezpečného prostředí poskytujeme podporu za pomoci jak technických prostředků tak personálních informačních zdrojů.

Moderní business

business

Naše společnost spolupracuje s mnoha významnými partnery v různých oblastech vědy, techniky a jiných obchodních aktivit. Rádi navazujeme nové obchodní cesty a vzájemné obchodní partnerství.

Pro sektory, které jsou inovativní a moderní se dokážeme nadchnout a zatnout všechny síly k zajištění úspěchu pro zprostředkování a dodávání zboží či služeb.

Fungování moderního businessu je založené na kvalitním managementu a řízení. Proto spolupracujeme se špičkovými managery a odborníky v danných oborech.

Jsme proaktivní v oblasti navazování, otevírání a rozšiřování obchodních partnerství na lokální i mezinárodní úrovni.